Lietuvos turto vertintojų asociacija
Lukiškių g. 5–414
Vilnius LT-01108
Tel./faksas (8-5) 261 89 51
El. paštas:info@ltva.lt,  

Atsiskaitomoji sąskaita LT617300010002447529, AB Swedbank
Juridinio asmens kodas 191695096

LIETUVOS TURTO VERTINTOJŲ ASOCIACIJOS VALDYMO STRUKTŪRA

LTVA prezidentas
Audrius Šešplaukis, mob. tel. +370 611 52255
El. paštas:

LIETUVOS TURTO VERTINTOJŲ ASOCIACIJOS VALDYBA

Vardas, pavardė

Darbovietė

Tel.

Mob.tel.

El. paštas

1. Audrius Šešplaukis

UAB „Inreal“

+37061152255

2. Lina Kanišauskienė

VĮ „Registrų centras“

+37052688346

+37061470262

3. Viktoras Račkovskis

UAB „Centro Kubas – Nekilnojamasis turtas“

+37052157370

+3706664603

4. Vitalijus Stacevičius

Alliance Valuations, UAB

+37052042054

+37068600303

5. Arvydas Stankaitis

Danske Bank A/S Lietuvos filialas

+37052156158

+37069810936

6. Tauras Antanas Tupinis

UAB „Jungtinis verslas“

+37052328538

+37069836129

7. Saulius Vagonis

UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas

+37052109717

+37068578228

LIETUVOS TURTO VERTINTOJŲ ASOCIACIJOS DALYKINĖS KOMISIJOS

Nekilnojamojo turto vertinimo komisija

Vardas, pavardė E. Paštas Telefonas Darbovietė
Jurgita Peslekaitė +37052328538, +370687 84811
Donatas Bulvydas d.bulvydas@newsec.lt +370 699 24587 NEWSEC/Re@Solution, Vilnius
Rūta Buzienė Ruta.Buziene@inreal.lt +370 620 16955 UAB “Inreal”, Vilnius
Gintautas Tamašauskas gintautas@latmas.lt +370 687 21866 UAB “Latmas”, Kaunas
Marius Kondratas marius@marleksa.lt +370 698 22797 UAB “Marleksa”, Vilnius
Gedas Valikonis gedas@vertintojas.lt +370 616 00036 UAB “Marleksa”, Vilnius

Kilnojamojo turto vertinimo komisija

Vardas, pavardė E. Paštas Telefonas
Gedas Valikonis
gedas@vertintojas.lt +370 616 00036
Jurgita Peslekaitė
+37052328538, +370687 84811
Audrius Šešplaukis audrius.sesplaukis@inreal.lt  +370 611 52255

Verslo vertinimo komisija

 


Darbovietė
UAB “Marleksa”, Vilnius

 

 

UAB „Inreal“, Vilnius

 

 

Marija Leitonienė marija@confidentus.eu +370 687 73228 UAB „CONFIDENTUS“, Vilnius
Kristina Šanturova santurova@gmail.com +370 699 65709 UAB “Dzūkas”
Dalia Aleknienė dalia@euristika.lt +370 686 50906,
+370 52343054
UAB “Euristika”, Vilnius
Vytautas Černius vytautas@cvi.lt +370 698 82344 V. Černiaus turto vertinimo paslaugų  įmonė, Kaunas
Jurgita Banytė j.banyte@newsec.lt +370 686 74313 NEWSEC/Re@Solution, Vilnius
 Ramūnas Bartašius ramunas.bartasius@gmail.com +370 69921148 Individuali veikla

Švietimo komisija

Antanas Tumelionis Antanas.tumelionis@registrucentras.lt  +370 614 13038 VĮ Registrų centras, Vilnius
Prof. Birutė Galinienė birute.galiniene@ef.vu.lt +370  687 85 163 Vilniaus universitetas Ekonomikos fakultetas
Saulius Raslanas saulius.raslanas@vgtu.lt VGTU, Vlnius
Jurgita Banytė  j.banyte@newsec.lt +370 686 74313 NEWSEC/Re@Solution, Vilnius
Ieva Augutytė -Kvedaravičienė ievakveda@gmail.com +370 612 50340 IS M Vadybos ir ekonomikos universitetas, Vilnius

Etikos komisija

Kristina Šanturova  santurova@gmail.com +370 699 65709 UAB “Dzūkas”
Akelis Jonas vertona@turtas.ot.lt +370 68664783 J.Akelio įmonė „Vertona“, Panevėžys
Algirdas Sandonavičius a.sandonavicius@matininkai.lt  +370 37 225480 UAB Korporacija “Matininkai”, Kaunas
Šarunas Vareika sarunas.vareika@butastau.lt +3705 262 04 44 ,
+370 687 40 000
UAB “Butas tau”, Vilnius

Kelių transporto priemonių vertinimo komisija

 

Jonas Akelis vertona@turtas.ot.lt +370 68664783 J.Akelio įmonė „Vertona“, Panevėžys
Antanas Viržintas antanas@autoekspertai.com +370 60610145 UAB „Nepriklausomų autoekspertų biuras“, Vilnius
Algirdas Pavasaris algirdas.pavasaris@gmail.com +370685 35319 IĮ A.Pavasario firma, Kaunas
Nerijus Gudeikis nerijus@porix.lt +370 68535319 UAB „Porix“, Šiauliai
Eugenijus Laurinčiukas eugenijus.laurinciukas@gmail.com +370 68716091 Individuali veikla, Vilnius

Teismo ekspertų veiklos komisija

 

 Dalia Aleknienė  dalia@euristika.lt  +370 5 234 3054,
+370 686 50 906
 UAB „Euristika“, Vilnius
Vitalijus Stacevičius vitalijus.stacevicius@alliancegroup.lt  +37068600303 Alliance Valuations, UAB
Regina Ivanovienė regina@kerte.lt +370 46 41 15 31,
+370 686 58 785
UAB „Kertė“, Klaipėda