Lietuvos turto vertintojų asociacija
Lukiškių g. 5–414
Vilnius LT-01108
Tel./faksas (8-5) 261 89 51
El. paštas:info@ltva.lt,  

Atsiskaitomoji sąskaita LT617300010002447529, AB Swedbank
Juridinio asmens kodas 191695096

LIETUVOS TURTO VERTINTOJŲ ASOCIACIJOS VALDYMO STRUKTŪRA

LTVA prezidentas
Audrius Šešplaukis, mob. tel. +370 611 52255
El. paštas:

LIETUVOS TURTO VERTINTOJŲ ASOCIACIJOS VALDYBA

Vardas, pavardė

Darbovietė

Tel.

Mob.tel.

El. paštas

1. Audrius Šešplaukis

UAB „Inreal“

+37061152255

2. Ugnius Meidus

NEWSEC/Re&Solution

+37052526444

+37069846656

3. Regina Strelčiūnienė

UAB „Medicinos bankas“

+37068710721

4. Vitalijus Stacevičius

Alliance Valuations, UAB

+37052042054

+37068600303

5. Arvydas Stankaitis

Danske Bank A/S Lietuvos filialas

+37052156158

+37069810936

rvydas.stankaitis@danskebank.lt

6. Tauras Antanas Tupinis

UAB „Jungtinis verslas“

+37052328538

+37069836129

7. Saulius Vagonis

UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas

+37052109717

+37068578228

LIETUVOS TURTO VERTINTOJŲ ASOCIACIJOS DALYKINĖS KOMISIJOS

Nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertinimo komisija

 

Vardas, pavardė E. Paštas Telefonas Darbovietė
Jurgita Peslekaitė jurgita@jungtinisverslas.lt +37052328538, +370687 84811 UAB “Jungtinis verslas”, Vilnius
Donatas Bulvydas d.bulvydas@newsec.lt +370 699 24587 NEWSEC/Re@Solution, Vilnius
Rūta Buzienė Ruta.Buziene@inreal.lt +370 620 16955 UAB “Inreal”
Rimantas Liaugminas rimantas.liaugminas@seb.lt (8 687) 81020 SEB Bankas, Vilnius
Kęstutis Jasinskas j.kestutis18@gmail.com +370 447 51244
+370 685 16883
K.Jasinsko turto vertinimo IĮ, Jurbarkas
Darius Milašauskas d.milasauskas@matininkai.lt +370 610 04537 UAB Korporacija “Matininkai”
Gintautas Tamašauskas gintautas@latmas.lt +370 687 21866 UAB “Latmas”, Kaunas
Marius Kondratas marius@marleksa.lt +370 698 22797 UAB “Marleksa”, Vilnius
Gedas Valikonis gedas@vertintojas.lt +370 616 00036 UAB “Marleksa”, Vilnius

Verslo vertinimo komisija

 

Dalia Aleknienė dalia@euristika.lt +370 686 50906,
+370 52343054
UAB “Euristika”, Vilnius
Arvydas Paškevičius arvydas@paskevicius.com +370 687 38766 Vilniaus universitetas Ekonomikos fakultetas
Regina Ivanoviene regina@kerte.lt  +370 686 58785 UAB “Kertė”, Klaipėda
Julija Traubergaitė rezultatas@rezultatas.lt +3705 2336110 UAB “Rezultatas”, Vilnius
Daiva Albertavičienė daiva.albertaviciene@balticvaluation.com +370 687 81 010 A&S Partners
 Jurgita Banytė j.banyte@newsec.lt +370 686 74313 NEWSEC/Re@Solution, Vilnius
Ramūnas Bartašius ramunas.bartasius@gmail.com +370 69921148 Individuali veikla

Švietimo komisija

 

Antanas Tumelionis Antanas.tumelionis@registrucentras.lt  +370 614 13038 VĮ Registrų centras, Vilnius
Prof. Birutė Galinienė birute.galiniene@ef.vu.lt +370  687 85 163 Vilniaus universitetas Ekonomikos fakultetas
Saulius Raslanas saulius.raslanas@vgtu.lt VGTU, Vlnius
Jurgita Banytė  j.banyte@newsec.lt +370 686 74313 NEWSEC/Re@Solution, Vilnius
Ieva Augutytė -Kvedaravičienė ievakveda@gmail.com +370 612 50340 IS M Vadybos ir ekonomikos universitetas, Vilnius

Etikos komisija

Kristina Šanturova  santurova@gmail.com +370 699 65709 UAB “Dzūkas”
Regina Ivanoviene regina@kerte.lt +370 686 58785 UAB “Kertė”, Klaipėda
Algirdas Sandonavičius a.sandonavicius@matininkai.lt  +370 37 225480 UAB Korporacija “Matininkai”, Kaunas
Šarunas Vareika sarunas.vareika@butastau.lt +3705 262 04 44 ,
+370 687 40 000
UAB “Butas tau”, Vilnius
Akelis Jonas vertona@turtas.ot.lt +370 68664783 J.Akelio įmonė „Vertona“, Panevėžys

Kelių transporto priemonių vertinimo komisija

 

Jonas Akelis vertona@turtas.ot.lt +370 68664783 J.Akelio įmonė „Vertona“, Panevėžys
Antanas Viržintas antanas@autoekspertai.com +370 60610145 UAB „Nepriklausomų autoekspertų biuras“, Vilnius
Algirdas Pavasaris algirdas.pavasaris@gmail.com +370685 35319 IĮ A.Pavasario firma, Kaunas
Nerijus Gudeikis nerijus@porix.lt +370 68535319 UAB „Porix“, Šiauliai
Eugenijus Laurinčiukas eugenijus.laurinciukas@gmail.com +370 68716091 Induviduali veikla, Vilnius

Teismo ekspertų veiklos komisija

 

Kęstutis Jasinskas j.kestutis18@gmail.com
 +370 447 51244
+370 685 16883
K.Jasinsko turto vertinimo IĮ, Jurbarkas
Dalia Aleknienė dalia@euristika.lt  +370 5 234 3054,
+370 686 50 906
UAB „Euristika“, Vilnius
Regina Ivanovienė regina@kerte.lt +370 46 41 15 31,
+370 686 58 785
UAB „Kertė“, Klaipėda
Valentinas Mitunevičius Mv@vta.lt +370 5 264 0876,+370 699 86 845 Vilnius