34th Baltic valuation conference’24 | 34-oji Baltijos šalių vertinimo konferencija 2024

Lietuvos turto vertintojų asociacija džiaugiasi galėdama pakviesti Jus į 34-ąją „Baltijos šalių vertinimo konferenciją 2024“ – renginį, skirtą turto vertinimo sričiai, kuris vyks rugsėjo 5–7 dienomis Vilniuje, Lietuvoje.

Baltijos šalių vertinimo konferencija yra neformali platforma prie Baltijos jūros esančių šalių turto vertintojams susiburti, pasidalinti įžvalgomis ir aptarti naujausias vertinimo profesijos tendencijas ir pažangą, todėl kiekvienas vertinimo specialistas čia yra labai laukiamas.

PAGRINDINĖS KONFERENCIJOS TEMOS

Specializuoti vertinimo sektoriai:kultūros ir paveldo vertybių vertinimas; vertinant žemės ūkio ir kaimo turto vertę ir kt.
Tvarumas ir ekologiškas vertinimas:ekologiškų pastatų ir tvaraus turto vertinimas; aplinkosaugos, socialinių ir valdymo (ESG) veiksnių vaidmuo vertinime; vertinant finansinį klimato kaitos poveikį nekilnojamajam turtui ir kt.
Naujos tendencijos vertinimo srityje:skaitmeninio turto vertinimas; dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi įtaka turto vertinimui; didelių duomenų analizės naudojimas rinkos analizėje ir kt.
Profesinės etikos vaidmuo besiformuojančioje vertinimo praktikoje:sąžiningumo ir etikos standartų užtikrinimas sparčių technologijų pokyčių akivaizdoje.
* Atkreipiame dėmesį, kad oficiali konferencijos kalba yra anglų, tačiau bus teikiamas sinchroninis vertimas į lietuvių kalbą.

 

Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA

Registracija ir bilietų įsigijimas ČIA