Kviečiame į paskutinį šiais metais organizuojamą seminarą gruodžio 8 ir 9 dienomis

LIETUVOS TURTO VERTINTOJŲ ASOCIACIJA
kviečia į paskutinį šiais metais organizuojamą profesinį kvalifikacijos kėlimo seminarą gruodžio 8 ir 9 dienomis.

Tema: VERTINIMO TENDENCIJOS IR AKTUALIJOS | ŽIEMA 2021.

Seminaras vyks NUOTOLINIU BŪDU (Zoom platforma).

2021 m. gruodžio 8 ir 9 d. 14-16 val.

seminare dalyvaus: LB, Centro kubas-nekilnojamasis turtas, Triniti Jurex advokatas ir kiti.

2021 m. gruodžio 8 d. 19:00 val. (seminaras vyks sinchroniniu vertimu), kurio metu turėsite galimybę pasisemti žinių iš kviestinio svečio iš Jungtinių Amerikos Valstijų profesoriaus ASWATH DAMODARAN.

Aswath Damodaran (g. 1957 m. rugsėjo 23 d.) yra Niujorko universiteto Sterno verslo mokyklos finansų profesorius (Kerschner šeimos finansų švietimo katedra), kur dėsto įmonių finansus ir nuosavybės vertinimą.

Aswath Damodaran  žinomas kaip „vertinimo dekanas“ dėl savo patirties šioje srityje, jis yra geriausiai žinomas kaip kelių plačiai naudojamų akademinių ir praktikų tekstų apie vertinimą, įmonių finansus ir investicijų valdymą autorius, jis plačiai cituojamas vertinimo tema, turintis „puikią mokytojo ir autoriteto reputaciją. Damodaran parašė keletą knygų apie nuosavybės vertinimą, taip pat apie įmonių finansus ir investicijas. Jis yra plačiai publikuotas pirmaujančiuose finansų žurnaluose, įskaitant The Journal of Financial and Quantitative Analysis, The Journal of Finance, The Journal of Financial Economics ir The Review of Financial Studies. Taip pat žinomas kaip Volstryto investicinių bankų vertinimo ir analizės šaltinis.

Prieš prisijungdamas prie NYU, 1984–1986 m. jis buvo kviestinis dėstytojas Kalifornijos universitete Berklyje. Verslo savaitėje jis buvo paskelbtas vienu iš 12 geriausių JAV verslo mokyklų profesorių. Jis taip pat yra gavęs abiejų universitetų apdovanojimus už dėstymo meistriškumą.

Nuotrauka: https://www.triumemba.org/

Daugiau informacijos apie seminarą jau netrukus!