LTVA Prezidento Kalėdinis sveikinimas vertintojų bendruomenei

Gerbiami vertintojų bendruomenės nariai,

Šie metai Lietuvai buvo ir įdomūs, ir geri, ir pilni pokyčių. Visa tai atsispindėjo ir kasdieniame mūsų, vertintojų ir jų asistentų, darbe.

Džiaugiuosi matydamas, kaip augo ir stiprėjo mūsų bendruomenė, jos profesionalumo lygis bei konstruktyvūs dialogai tarp mūsų, mūsų asociacijų ir valstybės institucijų.

Ateinantys metai mums žada daug naujų iššūkių.

Skaitmenizacija vis grasinasi pakeisti mūsų profesiją, tačiau panašu, kad kol kas skaitmenizacija dar daug metų tarnaus tik mūsų darbo palengvinimui.

Globalizacija atveria mūsų vietinę rinką užsienio šalių vertintojams, kuriems mūsų šalis itin įdomi savo potencialu ir galimybėmis.

Naujasis Nepriklausomo turto vertinimo įstatymas atneš dar daugiau rimtų pokyčių, tačiau kartu ir naujų atsakomybių bei savikontrolės galimybių mūsų bendruomenei.

Todėl tikiu, kad ateinantys metai pareikalaus mūsų kantrybės, užsispyrimo ir kūrybiškumo, kurio ir noriu Jums visiems palinkėti kitąmet.

LTVA Valdybos narių vardu sveikinu Jus, jūsų šeimas ir artimuosius su artėjančiomis šventėmis. Tikiuosi, kad visiems pavyks išlaikyti darbo ir poilsio balansą, nuolatos augti, atverti naujus atradimus ir nesustoti tobulėti!

Šilumos, ramybės, sniego ir gerų ateinančių metų!

LTVA Prezidentas Audrius Šešplaukis