„Ober-Haus“ įvertinta prestižiniais „Euromoney“ apdovanojimais

Tarptautinis verslo ir finansų leidinys „Euromoney“ paskelbė „Ober-Haus“ 2022 metų geriausia nekilnojamojo turto (NT) bendrove Lietuvoje. Kasmetiniuose „Euromoney“ apdovanojimuose „Ober-Haus“ užėmė pirmą vietą visose kategorijose – geriausia tarpininkavimo (angl. Agency-Letting/sales), geriausia turto vertinimo (angl. Property Valuation) bei geriausia NT tyrimų ir analitikos (angl. Research) kompanija Lietuvoje – ir yra išrinkta geriausia NT paslaugų bendrove (angl. Overall) Lietuvoje.

„Džiaugiuosi, kad jau daugelį metų išlaikome aukščiausios paslaugų kokybės įvertinimą. Dar kartą įsitikinome, kad aukštos profesinės kompetencijos, patirties ir sąžiningumo vertybėmis paremtas darbas iš tikro yra tvirtas stabilaus ir konkurencingo verslo pagrindas. Kaip ir iki šiol, toliau orientuosimės į teikiamų paslaugų kokybę, klientų poreikių atliepimą ir lyderiaujančios komandos būrimą“, – sako Audrius Šapoka, „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

Praėjusiais metais „Ober-Haus“ apyvarta Lietuvoje augo daugiau nei trečdaliu – iki 5, 63 mln. eurų (be PVM), įmonė suteikė beveik 14.000 nekilnojamojo turto paslaugų: įvykdė daugiau nei 1300 tarpininkavimo sandorių, atliko rekordinį vertinimų skaičių per visą įmonės veiklos laikotarpį – parengta daugiau nei 12.400 turto ir verslo vertinimo ataskaitų, vertinimo ekspertizių ir konsultacijų klientams.

Aštuonioliktą kartą rengiamuose „Euromoney“ apdovanojimuose NT bendrovės buvo vertinamos apklausus Lietuvos nekilnojamojo turto rinkos dalyvius (NT ekspertus, plėtotojus, statybos įmonių ir finansų institucijų atstovus, investuotojus ir kt.) bei vertinamos įmonės teikiamų paslaugų, valdomo turtos, įmonės augimoir kt. rodikliai. Aukščiausius „Euromoney“ įvertinimus įvairiose kategorijose „Ober-Haus“ pelno aštuntus metus iš eilės, o geriausia NT bendrove Lietuvoje yra išrenkama jau penktą kartą.

„Ober-Haus“ Lietuvoje veikia nuo 1998 metų ir yra viena stambiausių nekilnojamojo turto paslaugų teikėjų Lietuvoje ir Baltijos regione, priklausanti didžiausiai Suomijos tarpininkavimo ir NT konsultacijų paslaugų bendrovei „Kiinteistömaailma“. Įmonė teikia tarpininkavimo perkant, parduodant bei nuomojant komercinį ir gyvenamąjį turtą, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimo, konsultavimo bei rinkos tyrimų paslaugas. „Ober-Haus“ turi 20 savo atstovybių didžiausiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose, kuriuose dirba daugiau nei 240 darbuotojų.

 

Visą apžvalgą galite skaityti: ČIA.

Šaltinis: OBER-HAUS.

Nuotrauka: OBER-HAUS.