VGTU KVIEČIA Į HIBRIDINES NEKILNOJAMOJO TURTO VALDYMO MAGISTRANTŪROS STUDIJAS

Turto valdymas – tai gyvenamojo, komercinio, pramoninio nekilnojamojo turto, įskaitant butus, individualius namus, daugiabučius namus ar, pavyzdžiui, prekybos centrus, priežiūra. Paprastai tai apima turto, priklausančio kitai šaliai ar subjektui, valdymą. Turto valdytojas veikia savininko vardu, kad išsaugotų turto vertę generuodamas pajamas.

Šios studijų programos tikslas – suteikti mokslinių žinių, būtinų nekilnojamojo turto valdymo teoriniams ir praktiniams klausimams spręsti. Tokie specialistai geba atlikti mokslinius tyrimus, išmano analizės metodų taikymo ribas ir gali įvertinti tyrimų rezultatus bei jų patikimumą.

Hibridinės arba sinchroninės studijos –  tai studijų organizavimo būdas – užsiėmimai vykdomi auditorijose arba laboratorijose kontaktiniu būdu tuo pačiu metu vykdant užsiėmimo transliaciją virtualaus bendravimo priemonėmis.

Hibridinės studijos yra galimybė tapti universiteto studentu gyvenantiems ir dirbantiems bet kurioje Lietuvos vietoje, kur šalia universiteto nėra, o važinėti į paskaitas kiekvieną dieną yra sunku.

Ką gebėsiu?

Nekilnojamojo turto valdymo magistro studijų programa skirta išmokti:

  • vadovauti ir taikyti novatoriškas idėjas neįprastoje, sudėtingoje ir nenuspėjamoje darbo aplinkoje;
  • taikyti turto ir verslo vertinimo bei valdymo metodus, priimti ir įgyvendinti sprendimus, vadovaujantis neišsamia ar ribota informacija, esant įvairiems rinkos ir technologijų neapibrėžtumams;
  • analizuoti verslo strategines perspektyvas, planuoti nekilnojamojo turto finansines investicijas, išmatuoti ir kontroliuoti veiklos rezultatus, valdyti nekilnojamojo turto plėtros projektus, diegti inovacijas.

Kokios būtų mano karjeros galimybės?

  • Dirbti nekilnojamojo turto vertinimo, prekybos, nuomos, plėtros įmonėse, bankuose, savivaldybėse, draudimo kompanijose, pastatų ūkio valdymo organizacijose, kitose įvairaus profilio įstaigose.
  • Studijuoti doktorantūroje.

Programos struktūrą rasite ČIA.

Bendroji informacija apie priėmimą ČIA

 Priėmimo etapai ir prašymų registravimas ČIA

 Prašymų registravimą rasite ČIA

 Priėmimas vyksta iki 2023-06-29 iki 12:00 val.

Šaltinis: VILNIUS TECH

Nuotrauka: Vilniustech.lt